Zapraszamy wszystkie słodziaki:)

Menu

Na Ślub

Torty weselne na zamówienie Łódź

Wiemy, że ten Dzień jest dla Was wyjątkowy. Jako profesjonalni Cukiernicy sprawimy, że ten dzień zapadnie w pamięć na długo zarówno Wam, Rodzinie jak i gościom weselnym. Korzystając z naszych usług pomożemy Wam we wszystkich aspektach związanych ze słodką częścią Waszej uroczystości, a w wielki dzień doręczymy Wasz wymarzony tort i dopilnujemy, że wszystko przebiega zgodnie z Waszym planem.

Sprawdź naszą ofertę tortów weselnych „szytych na miarę”!


Feature 1

Perfekcyjne wykonanie

Nasze doświadczenie pozwala wykonać fantastyczne dzieło i zatroszczyć się o każdy
detal.

Feature 1

Oryginalność i dopasowanie

Każdy ślub jest odbiciem Waszych marzeń i upodobań, dlatego stworzymy niebanalny tort pasujący do koncepcji wesela.

Feature 1

Troska o całą realizację

Nie tylko wykonamy pyszny tort, ale dostarczymy go do Domu Weselnego i zadbamy o odpowiednią oprawę.

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Feature 1

Tort artystyczny z karocą
Dla Państwa Młodych wykonaliśmy wyjątkowy tort zdobiony różami.

Tort podzielony był na kilka części, a całość aranżacji wykonana była w barwach kremowych z dekoracjami kwiatowymi - oczywiście w całości wykonanymi przez naszych mistrzów cukiernictwa.
Smak tortu mogą wybrać Państwo Młodzi według swojego uznania.

Feature 1

Tort piętrowy z sukulentami
Specjalizujemy się również w tortach piętrowych. W tym przypadku wykonaliśmy trzy piętra tortu. Dla Młodej Pary bardzo ważne było, aby kolor wykończenia tortu korespondował z wybraną kolorystyką ślubną. Dekoracja wykonana jest z kwiatów - sukulentów, które nadają jej naturalny charakter.

Każde piętro tego wyjątkowego tortu ma inny smak, co jest niebywałą zaletą tortów piętrowych. Dzięki temu traficie Państwo bezbłędnie w preferencje smakowe wszystkich gości weselnych.

Feature 1

Tort pietrowy z różaną dekoracją
Tym razem przedstawiamy tort w jednolitym, białym kolorze. Dekorację tortu stanowią "rozsypane" od góry kwiaty róż, które sprawiają, że prezentuje się on bardzo elegancko. Przedłużeniem kwiatów są wstęgi wychodzące poza ramy samego tortu. Są one również jadalne - wykonane z masy cukrowej. Gdy zgaśnie światło odpalą się fontanny tortowe. Taka aranżacja na pewno wywoła pożądany efekt i rozświetli salę weselną.

Niebywałą zaletą tortów piętrowych jest możliwość wybrania innych smaków dla każdego piętra. Dzięki temu traficie Państwo bezbłędnie w preferencje smakowe wszystkich gości weselnych.

Feature 1

Tort pietrowy z kwiatami
Tym razem przedstawiamy tort w pastelowym kolorze - odcieniach mięty. Góra tortu wykończona jest napisem z nazwiskiem Państwa Młodych, a na samym szczytcie można umieścić race, które po odleniu zrobią dodatkowy efekt wizualny i rozświetlą salę weselną.

Każde piętro udekorowane jest ręcznie wykonanymi kwiatami kolorystycznie dopasowanymi do całości. Smak każdego piętra można wybrać osobno.

Zobacz więcej propozycji:

Bardzo chętnie pomożemy Wam w stworzeniu wyjątkowego tortu weselnego, który uświetni Waszą uroczystość. Chętnie spotkamy się z Wami i zaprezentujemy nasze realizacje "na żywo", połączeniu z degustacją.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli tylko macie jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktujcie się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych.