Zapraszamy wszystkie słodziaki:)

Menu

Dla firm

Torty firmowe na zamówienie Łódź

Jeżeli szukasz sposobu na to, jak wyrazić swoją wdzięczność dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych, słodka przesyłka sprawdzi się w tej roli znakomicie. Oferujemy Twojej firmie wszystko to, czego potrzebujesz - dostarczamy muffinki, pączki, torty z nadrukiem, babeczki z kremem, torty w masie cukrowej, mazurki oraz tarty. Zawsze też wystawiamy fakturę VAT, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy pamiętać o podaniu numeru NIP.

Sprawdź naszą ofertę tortów firmowych!


Feature 1

Perfekcyjne wykonanie

Wyjątkowe realizacje zachwycają
nie tylko podniebienia,
ale i oczy.

Feature 1

Oryginalność i dopasowanie

Gwarantujemy profesjonalne torty z napisem,
logo firmy lub logotypem
w masie cukrowej.

Feature 1

Troska o całą realizację

Twoje zamówienie dostarczymy
pod każdy wskazany adres
w Łodzi i okolicach.

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Feature 1

Tort artystyczny na 60-lecie Klinikii Ortopedii
Dla Kliniki Ortopedii z okazji 60-lecia wykonaliśmy wyjątkowy piętrowy tort wykończony masą cukrową. Całość aranżacji wykonana była w jasnych barwach z niebieskimi dekoracjami kwiatowymi.

Do każdego zamówienia jest możliwość dołączenia bileciku z życzeniami, podpisem lub logo firmy. Przyślij nam zatem swój projekt, chętnie wykonamy go dla Ciebie!

Tort z nadrukiem
Tort z nadrukiem firmowego logo wykonywany na jadalnym opłatku, który u naszych Klientów cieszy się wielkim zainteresowaniem! Wykończony delikatną dekoracją.

Na Państwa zapytanie przygotujemy dedykowaną propozycję uwzględniająca Wasze wszystkie prefernecje. Zachęcamy do kontaktu!

Muffinki z logo
Specjalizujemy się również w muffinkach i babeczkach. Możemy je przygotować w wybranej przez Ciebie kolorystyce dostosowanej do Twojej firmy lub okazji. Na babeczkach możemy umieścić Twoje logo lub inne dodatkowe dekoracje.

Smak oraz nadzienie lub rodzaj kremu możesz wybrać według swoich preferencji!

Tort z logo i napisem
Tym razem przedstawiamy tort z logo oraz ozdobnym napisem przygotowany specjalnie na życzenie naszych klientów. Zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych Klientów odnośnie wyglądu oraz smaku tortu!

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli tylko macie jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktujcie się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych.