Zapraszamy wszystkie słodziaki:)

Menu

Torty weselne

Torty weselne na zamówienie Łódź

Wiemy, że ten Dzień jest dla Was wyjątkowy. Jako profesjonalni Cukiernicy sprawimy, że ten dzień zapadnie w pamięć na długo zarówno Wam, Rodzinie jak i gościom weselnym. Korzystając z naszych usług pomożemy Wam we wszystkich aspektach związanych ze słodką częścią Waszej uroczystości, a w wielki dzień doręczymy Wasz wymarzony tort i dopilnujemy, że wszystko przebiega zgodnie z Waszym planem.

Sprawdź naszą ofertę tortów weselnych „szytych na miarę”!


Feature 1

Perfekcyjne wykonanie

Nasze doświadczenie pozwala wykonać fantastyczne dzieło i zatroszczyć się o każdy
detal.

Feature 1

Oryginalność i dopasowanie

Każdy ślub jest odbiciem Waszych marzeń i upodobań, dlatego stworzymy niebanalny tort pasujący do koncepcji wesela.

Feature 1

Troska o całą realizację

Nie tylko wykonamy pyszny tort, ale dostarczymy go do Domu Weselnego i zadbamy o odpowiednią oprawę.

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Tort artystyczny

Dla Państwa Młodych wykonaliśmy wyjątkowy tort zdobiony różami.

Tort podzielony był na kilka części, a całość aranżacji wykonana była w barwach kremowych z dekoracjami kwiatowymi - oczywiście w całości wykonanymi przez naszych mistrzów cukiernictwa.

Smak tortu mogą wybrać Państwo Młodzi według swojego uznania.

Feature 1
Feature 1

Tort weselny w białej tonacji

Przedstawiamy tort z karocą, który u naszych Klientów cieszy się wielkim zainteresowaniem! Wykończony delikatną masą cukrową oraz kwiatami. Na szczycie figurki Nowożeńców, z góry spoglądające na całą kompozycję. W rzeczywistości tort wygląda wręcz rewelacyjnie - aż żal go kroić!

Na Państwa zapytanie przygotujemy dedykowaną propozycję uwzględniająca Wasze wszystkie prefernecje. Zachęcamy do kontaktu!

Tort piętrowy z kwiatami

Specjalizujemy się również w tortach piętrowych. Ta realizacja wykoanna jest na specjalnym stelażu i ozdobiona jest kwiatami w kolorach kremowym, różowym i pomarańczowym. Wszystko zgodnie z wybraną przez Państwa Młodych kolorystyką ślubną.

Niebywałą zaletą tortów piętrowych jest możliwość wybrania innych smaków dla każdego piętra. Dzięki temu traficie Państwo bezbłednie w preferencje smakowe wszystkich gości weselnych.

Feature 1
Feature 1

Tort pietrowy w pastelach

Tym razem przedstawiamy tort w jednym kolorze - odcieniach różu. Góra tortu wykończona jest gładką powierzchnią co sprawia, że prezenytuje się on bardzo elegancko. Na samym szczytcie można umieścić dekorację (na przykład w formie figurek Nowożeńców) lub race, które po odleniu zrobią dodatkowy efekt wizualny i rozświetlą salę weselną.

Każde piętro udekorowane jest ręcznie wykonanymi kwiatami kolorystycznie dopasowanymi do całości. Smak każdego piętra można wybrać osobno.

Zobacz więcej propozycji

Bardzo chętnie pomożemy Wam w stworzeniu wyjątkowego tortu weselnego, który uświetni Waszą uroczystość. Chętnie spotkamy się z Wami i zaprezentujemy nasze realizacje "na żywo", połączeniu z degustacją.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeśli tylko macie jakieś pytania bądź wątpliwości skontaktujcie się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Odpowiadamy także na wszystkie zapytania na naszych portalach społecznościowych.